CHCI WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

Nechtějte webové stránky ať je jen máte, mějte stránky, pro získání nových zákazníků a jako kvalitní vizitku vaší firmy!

Image
ANALÝZA A VYHODNOCENÍ VAŠICH CÍLŮ

V první řadě se musíme naučit vše o Vaší práci a Vašich cílech

Čím více nám řeknete o Vašich produktech, zákaznících a cílech, tím lépe jsme schopni provést veškeré kroky pro co nejúspěšnější stránky.

Začíná to rozložením stránek, co chcete nejvíce propagovat, čím můžete nejvíce zaujmout zákazníka, jaký produkt, nebo služba je pro Vás stěžejní. Už s těmito údaji je schopen pracovat náš analytik, který provede analýzu klíčových slov. Posléze grafik navrhne webdesign na míru tak, aby právě tyto přednosti a produkty byly co nejvíce vidět, až po následnou spolupráci s propagací.

NÁVRH WEBDESIGNU A PROGRAMOVÁNÍ

Uživatelé dají na první pohled. Zaujměte ho!

Postup při tvorbě webových stránek na míru

⇒ Návrh Wireframu
Provedeme tvorbu takzvaného drátěného návrhu stránek. Nejedná se už o grafiku, ale rozložení prvků, od kterého je posléze grafik schopen navrhnout řešení.

Návrh Webdesignu
Grafik navrhne první verzi grafiky, dle Vašeho zadání a popřípadě s našim doporučením. Grafické návrhy posíláme ve formátu obrázku, dokud nejste 100% spokojení. Doporučujeme opravdu si vše promyslet před programovou prací.

Programování
Vámi schválený grafický návrh (samozřejmě s možnostmi úpravy, nejsme až tak zásadoví), naprogramujeme do redakčního systému i pro Vaši snadnou administraci a programování předem domluveného chování a funkcí.

Překlopení obsahu
Pokud nechcete přijít o obsah stránek, jsme schopni pomocí databáze převést veškerý obsah stránek z původních stránek s úpravami podle webdesignu (například parametry, aby byly zobrazeny v e-shopu dle grafického návrhu), ale umíme i hromadné úpravy dle domluvy.

Image
Image
TESTOVÁNÍ PŘED SPUŠTĚNÍM

Testování provádíme na našem serveru

Stránky budou k dispozici na testovacím serveru, kde si budete moct vše vyzkoušet a navrhnout připomínky k úpravám.

Také zajistíme nahrání nových stránek na Váš webhosting (můžeme Vám také pomoci zařídit) a stávají se Vašim majetkem bez povinných poplatků, včetně databáze, redakčního systému a veškerých komponent.

Webové stránky na míru to pravé pro Vás!

Reference

E-shop Kaumy

E-shopy

Dunaj Ostrava

Firemní weby

Mach Chemikálie

Firemní weby

Marie Mikšová

Firemní weby

Belterra

Šablony

Jitona Ostrava

Šablony

ASW Valivá ložiska spol. s r.o.

Firemní weby

Autosklo S.O.S. NONSTOP spol. s r.o.

Firemní weby
Napište nám, nebo se zastavte

Kdykoli napište, nebo zavolejte a my Vás budeme obratem kontaktovat. A pokud se pro kontakt s námi nerozhodnete, tak i přesto Vám přejeme krásný den :-)

Prosím vložte Vaše jméno.
Prosím vložte Váš Email.
Prosím vložte předmět zprávy.
Prosím vložte Vaši zprávu.

Zavolejte
Pavel Rýgl:
+420 728 509 697
Martin Rakošan:
+420 608 382 109
Vladimír Kohut:
+420 777 704 417

Napište
info@ppc-seo.cz

Navštivte nás
For first’s
Františka Formana 251/13
Ostrava - Dubina
700 30

mac Webové stránky na míru