Image
ANALÝZA A VYHODNOCENÍ VAŠICH CÍLŮ

V první řadě se musíme naučit vše o Vaší práci a Vašich cílech

Čím více nám řeknete o Vašich produktech, zákaznících a cílech, tím lépe jsme schopni provést veškeré kroky pro co nejúspěšnější stránky.

Začíná to rozložením stránek, co chcete nejvíce propagovat, čím můžete nejvíce zaujmout zákazníka, jaký produkt, nebo služba je pro Vás stěžejní. Už s těmito údaji je schopen pracovat náš analytik, který provede analýzu klíčových slov. Posléze grafik navrhne webdesign na míru tak, aby právě tyto přednosti a produkty byly co nejvíce vidět, až po následnou spolupráci s propagací.

NÁVRH WEBDESIGNU A PROGRAMOVÁNÍ

Uživatelé dají na první pohled. Zaujměte ho!

Návrh Wireframu
Provedeme tvorbu takzvaného dratěného návrh stránek. Nejedná sse už o grafiku, ale rozložení prvků, od kterého je posléze grafik schopen navrhnout řešení.

Návrh Webdesignu
Grafik navrhne první verzi grafiky, dle Vašeho zadání a popřípadě s našim doporušením. Grafické návrhy posíláme ve formátu obrázku, dokud nejste 100% spokojení. Doporučujeme opravdu si vše promyslet před programovou prací.

Programování
Vámi schválený grafický návrh (samozřejmě s možnostmi úpravy, nejsme až tak zásadoví ?), naprogramujeme do redakčního systému i pro Vaši snadnou administraci a programování předem domluveného chování a funkcí.

Překlopení obsahu
Pokud nechcete přijít o obsah stránek, jsme schopni pomocí databáze převést vešekrý obsah stránek z původních stránek s úpravami podle webdesignu (například parametry, aby byly zobrazeny v e-shopu dle grafického návrhu), ale umíme i hromadné úpravy dle domluvy.

Image
Image
TESTOVÁNÍ PŘED SPUŠTĚNÍM

Testování provádíme na našem serveru

Stránky budou k dispozici na testovacím serveru, kde si budete moct vše vyzkoušet anavrhnout připomínky k úpravám.

Také zajistíme nahrání nových stránek na Váš webhosting (můžeme Vám také pomoci zařídit) a stávají se Vašim majetkem bez povinných poplatků, včetně databáze, redakčního systému a veškerých komponent.