Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Tvorba webových stránek na míru

Vytváříme poutavé webové stránky, které vystihují oblast Vašeho zaměření. Webové stránky, které Vám vytvoříme jsou již optimalizované, takže můžete očekávat nejen pěkný vzhled, ale i velkou návštěvnost a přední pozice vyhledávačů!

Tvorba webových stránek je vždy v redakčním systému pro Vaší naprostou spokojenost. Redakční systém je po nastavení velmi jednoduchý na správu, přehledný a obsluhu zvládne i méně zkušený uživatel.

Také nabízíme tvorbu intrnetového obchodu (E-shopu) na míru, s možností mnoha komponent od platby kartou, vyhledávacích filtrů, propojení na facebook.com, ale i mnohem složitějších funkcí, ale pro Vás velmi ulehujícívh jako například propojení na účetní a CRM systémy jako jsou Pohoda, MoneyS3, K2 Atmitec, Helios a další. Také s kompletní SEO optimalizací a úpravou dle Vašich požadavků.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek v redakčním systému zahrnuje nejen přehlednou administraci, ale také veškeré úpravy pro SEO opitmalizaci a pro Vás naprostou volnost a možnosti úpravy stránek, podle Vašeho přání. Výhoda těchto webových stránek je v jednorázové investici, po vytvoření stránek není zapotřebí platit další peníze měsíčně, nebo ročně za vedení stránek a můžete mít web prakticky navěky. 

Součastí tvorby webových stránek je také dlouhodobá spolupráce. Tedy pomůžeme Vám například zařídit hosting, nahrání webových stránek na server, servis stránek, propojení s facebook.com(také vytvoření firemního profilu), jejich úprava a SEO optimalizace a pomoc s celkovým internetovým marketingem.

Nechtějte jen webové stránky na to, aby jste nějaké měli, chtějte nástroj na získávání nových zákazníků přes internet.

Tvorba webových stránek u nás, cesta k úspěchu!

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

ADITEG s.r.o.

Děkujeme za vypracování internetových stránek a vypracování vyhledávání na portálech Seznam a Googl jsme velmi spokojeni. Klíčová slova – Gumové desky, silentbloky, rohože, profily, těsnění, kroužky atd. se objeví na prvních pozicích neboli na první nebo druhé stránce. Věříme, že veškeré dále uvedené slova budou seřazeny také v předních pozicích na první stránce v Googlu a Seznamu.

ADITEG s.r.o.

 

Lukáš Dyml
jednatel společnosti

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd