CHCI WEBOVÉ STRÁNKY NA MÍRU

Nechtějte webové stránky ať je jen máte, mějte stránky, pro získání nových zákazníků a jako kvalitní vizitku vaší firmy!

Tvorba webových stránek na míru

Vytváříme poutavé webové stránky, které vystihují oblast Vašeho zaměření. Webové stránky, které Vám vytvoříme jsou již optimalizované, takže můžete očekávat nejen pěkný vzhled, ale i velkou návštěvnost a přední pozice vyhledávačů!

Tvorba webových stránek je vždy v redakčním systému pro Vaší naprostou spokojenost. Redakční systém je po nastavení velmi jednoduchý na správu, přehledný a obsluhu zvládne i méně zkušený uživatel.

Také nabízíme tvorbu intrnetového obchodu (E-shopu) na míru, s možností mnoha komponent od platby kartou, vyhledávacích filtrů, propojení na facebook.com, ale i mnohem složitějších funkcí, ale pro Vás velmi ulehujícívh jako například propojení na účetní a CRM systémy jako jsou Pohoda, MoneyS3, K2 Atmitec, Helios a další. Také s kompletní SEO optimalizací a úpravou dle Vašich požadavků.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek v redakčním systému zahrnuje nejen přehlednou administraci, ale také veškeré úpravy pro SEO opitmalizaci a pro Vás naprostou volnost a možnosti úpravy stránek, podle Vašeho přání. Výhoda těchto webových stránek je v jednorázové investici, po vytvoření stránek není zapotřebí platit další peníze měsíčně, nebo ročně za vedení stránek a můžete mít web prakticky navěky. 

Součastí tvorby webových stránek je také dlouhodobá spolupráce. Tedy pomůžeme Vám například zařídit hosting, nahrání webových stránek na server, servis stránek, propojení s facebook.com(také vytvoření firemního profilu), jejich úprava a SEO optimalizace a pomoc s celkovým internetovým marketingem.

Nechtějte jen webové stránky na to, aby jste nějaké měli, chtějte nástroj na získávání nových zákazníků přes internet.

Tvorba webových stránek u nás, cesta k úspěchu!

 

Reference

E-shop Kaumy

E-shopy

Dunaj Ostrava

Firemní weby

Mach Chemikálie

Firemní weby

Marie Mikšová

Firemní weby

Belterra

Šablony

Jitona Ostrava

Šablony

ASW Valivá ložiska spol. s r.o.

Firemní weby

Autosklo S.O.S. NONSTOP spol. s r.o.

Firemní weby
Napište nám, nebo se zastavte

Kdykoli napište, nebo zavolejte a my Vás budeme obratem kontaktovat. A pokud se pro kontakt s námi nerozhodnete, tak i přesto Vám přejeme krásný den :-)

Prosím vložte Vaše jméno.
Prosím vložte Váš Email.
Prosím vložte předmět zprávy.
Prosím vložte Vaši zprávu.

Zavolejte
Pavel Rýgl:
+420 728 509 697
Martin Rakošan:
+420 608 382 109
Vladimír Kohut:
+420 777 704 417

Napište
info@ppc-seo.cz

Navštivte nás
For first’s
Františka Formana 251/13
Ostrava - Dubina
700 30

mac Tvorba webových stránek Ostrava a celá ČR