Tvorba webových stránek na míru

Vytváříme poutavé webové stránky, které vystihují oblast Vašeho zaměření. Webové stránky, které Vám vytvoříme jsou již optimalizované, takže můžete očekávat nejen pěkný vzhled, ale i velkou návštěvnost a přední pozice vyhledávačů!

Tvorba webových stránek je vždy v redakčním systému pro Vaší naprostou spokojenost. Redakční systém je po nastavení velmi jednoduchý na správu, přehledný a obsluhu zvládne i méně zkušený uživatel.

Také nabízíme tvorbu intrnetového obchodu (E-shopu) na míru, s možností mnoha komponent od platby kartou, vyhledávacích filtrů, propojení na facebook.com, ale i mnohem složitějších funkcí, ale pro Vás velmi ulehujícívh jako například propojení na účetní a CRM systémy jako jsou Pohoda, MoneyS3, K2 Atmitec, Helios a další. Také s kompletní SEO optimalizací a úpravou dle Vašich požadavků.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek v redakčním systému zahrnuje nejen přehlednou administraci, ale také veškeré úpravy pro SEO opitmalizaci a pro Vás naprostou volnost a možnosti úpravy stránek, podle Vašeho přání. Výhoda těchto webových stránek je v jednorázové investici, po vytvoření stránek není zapotřebí platit další peníze měsíčně, nebo ročně za vedení stránek a můžete mít web prakticky navěky. 

Součastí tvorby webových stránek je také dlouhodobá spolupráce. Tedy pomůžeme Vám například zařídit hosting, nahrání webových stránek na server, servis stránek, propojení s facebook.com(také vytvoření firemního profilu), jejich úprava a SEO optimalizace a pomoc s celkovým internetovým marketingem.

Nechtějte jen webové stránky na to, aby jste nějaké měli, chtějte nástroj na získávání nových zákazníků přes internet.

Tvorba webových stránek u nás, cesta k úspěchu!