SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Tvorba webových stránek

Zde si můžete prohlídnout některé z námi realizovaných zakázek.

Fatima orient

Tvorba webových stránek a SEO optimalizace pro taneční studio Fatima Ostrava se zaměřením na orientální tance.

Autoservis Czudek

Výroba webových stránek pro autosalón Czudek, který se zabývá prodejem vozů Škoda.

PROMOS trading, spol.s r.o.

Výroba katalogu pro firmu PROMOS trading, spol.s r.o. zabývající se projekcí, dodávkou a montáží gastronomických zařízení jako je Fagor, Retigo, Robot Coupe, a další.

Medim spol. s r.o.

Výroba multijazyčného katalogu zaměřeného na prodej zachranařského vybavení a pomůcek pro výuku záchranných prací.

Luxusní karavan

Výroba stránek Luxusní karavan. Stránky zaměřené na zapůjčení luxusního obytného vouzu s možností rezervace on-line.

Diving in Cuba

Tvorba multijazyčných webových stránek pro firmu Diving in Cuba zabývající se potápěním na Kubě. Možnost vyhledání pobytu nebo spojení na Kubu. 

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

DAIMEX s.r.o.

Rádi bychom vyjádřili naprostou spokojenost s tvorbou internetových stránek pro prezentaci našeho zboží. Se stránkami se dobře pracuje, jsou přehledné, odezva našich zákazníků je více než kladná. V průběhu vytváření stránek vládla stoprocentní komunikativnost, okamžitá reakce na naše požadavky a připomínky. Společnost For first oceňujeme za profesionalitu a doporučujeme její služby dalším zákazníkům. Přejeme hodně úspěchů a plno práce ...

DAIMEX s.r.o.

 

 Ota Andörfer

jednatel společnosti DAIMEX s.r.o.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!