Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Tvorba e-shopu(internetového obchodu)

Chcete začít podnikat na internetu, nebo nejste spokojeni s Vaším současným internetovým obchodem? Neváhejte a kontaktujte naší společnost ForFirst's, protože my Vám pomůžeme! Zabýváme se nejen tvorbou firemních stránek, ale také efektivních e-shopů. Naše internetové obchody jsou plně profesionální a přizpůsobeny, pro co nejjednodušší Vaší manipulaci, jako je editace kategorií, zboží, vyřizování objednávek a spousty dalších možností. Dále nabízíme možnost použití modulů a funkcí pro co nejkvalitnější chod obchodu a jeho ziskovost. Internetové obchody tvoříme nejen pro maloobchody, ale také velkoobchody, s možností slevových skupin, propojením na interní systémy, zobrazení skladových zásob, možnosti jazykových mutací a přepočtem do jakýchkoli mezinárodních měn a spousty dalšího na přání.

Při tvorbě internetového obchodu se zajímáme také o Vás a Vaše zákazníky, abychom vytvořili nejen řadový internetový obchod, ale unikátní e-shop, který přesně vystihuje Vás a Vaše zákazníky.

Tvorba internetového obchodu na míru

Vzhledem k tomu, že tvorba e-shopu probíhá vždy u nás interně profesionálními programátory, nemusíte svou fantazii brzdit! Pro ulehčení práce a ušetření času nabízíme také propojení internetového obchodu s interními systémy jako jsou POHODA, K2 Atmitec, MoneyS3, HELIOS a další. U takto propojených internetových obchodů už budete prakticky už jen balit zásilky.

Co Vám můžeme garantovat je nejen profesionální internetový obchod, ale také individuální přístup pro Vaší 100% spokojenost!

Tvorba e-shopu od ForFirst's = Vaše spokojenost!

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

DAIMEX s.r.o.

Rádi bychom vyjádřili naprostou spokojenost s tvorbou internetových stránek pro prezentaci našeho zboží. Se stránkami se dobře pracuje, jsou přehledné, odezva našich zákazníků je více než kladná. V průběhu vytváření stránek vládla stoprocentní komunikativnost, okamžitá reakce na naše požadavky a připomínky. Společnost For first oceňujeme za profesionalitu a doporučujeme její služby dalším zákazníkům. Přejeme hodně úspěchů a plno práce ...

DAIMEX s.r.o.

 

 Ota Andörfer

jednatel společnosti DAIMEX s.r.o.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!