Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

SEO Optimalizace

SEO (Search Engine Optimization = optimalizace pro vyhledávače). Vyhledávač je software, který hledá a stahuje dokumenty (webové stránky, dokumenty textových editorů, PDF atd.), které indexuje (zpracovává a ukládá) do své databáze. V této databázi pak umožňuje návštěvníkům svého vyhledávače (google, seznam, bing,...) vyhledávat pomocí jednoduchých i složitých dotazů. Mezi nejznámější zahraniční vyhledávače patří Google, mezi české pak portál Seznam.cz. Protože drtivá většina současných vyhledávačů prohledává celý dokument, jedná se o vyhledávače fulltextové. SEO je rychle se rozvíjející a zároveň nejlepší nástroj pro internetový marketing, ale nesmíme zapomínat, že SEO není pouze o pozicích, ale hlavně o efektivitě webových stránek. Nejefektivnější a zároveň nejlevnější možnost jak dostat Vaše internetové stránky ve vyhledávačích co nejvýše je SEO Optimalizace.

Cílem SEO optimalizace pro webové vyhledávače je zajistit zvýšení návštěvnosti cílených zájemců o Vaše služby nebo zboží, které nabízíte a také zkvalitnění a zviditelnění Vašich webových stránek.

Nabízené služby SEO Optimalizace:

  • Validace stránek
  • SEO Analýza
  • Analýza základních klíčových slov
  • Celková SEO správa
  • Sledování úspěšností stránek a pravidelné zasílání výsledků

Máme pro Vás dvě možnosti SEO Optimalizace:
Jednorázový model SEO Analýzy a efektivnější způsob dlouhodobou SEO optimalizaci, nebo rovnou tvorba webových stránek i se SEO.

Seo optimalizace od společnosti ForFirst's

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

ADITEG s.r.o.

Děkujeme za vypracování internetových stránek a vypracování vyhledávání na portálech Seznam a Googl jsme velmi spokojeni. Klíčová slova – Gumové desky, silentbloky, rohože, profily, těsnění, kroužky atd. se objeví na prvních pozicích neboli na první nebo druhé stránce. Věříme, že veškeré dále uvedené slova budou seřazeny také v předních pozicích na první stránce v Googlu a Seznamu.

ADITEG s.r.o.

 

Lukáš Dyml
jednatel společnosti

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd