Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

PPC Profi - profesionální správa PPC prezentace

U PPC Profi , jsme schopni nejen Vás umístit na reklamní plochy dle Vašeho výběru jako S-klik, AdWords, eTarget a další , ale také zjistit jak dlouho na Vašich stránkách uživatelé zůstali, kolik stránek si prohlédli, kteří jsou naprosto unikátní, u e-shopu z kterých klíčových slov proběhly objednávky a mnoho dalších (viz obrázek níže - z důvodu ochrany dat jsme nezveřejnili klíčová slova). Pro společnost z obrázku jsme spravovali reklamu S-klik , se sledováním návštěvníků a tím jsme dokázali vybírat klíčová slova a reklamní texty, které byly nejefektivnější a tím i ušetřit klientovi peníze a přivést návštěvníky s co největším efektem!

Profesionální správa PPC prezentace

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

ADITEG s.r.o.

Děkujeme za vypracování internetových stránek a vypracování vyhledávání na portálech Seznam a Googl jsme velmi spokojeni. Klíčová slova – Gumové desky, silentbloky, rohože, profily, těsnění, kroužky atd. se objeví na prvních pozicích neboli na první nebo druhé stránce. Věříme, že veškeré dále uvedené slova budou seřazeny také v předních pozicích na první stránce v Googlu a Seznamu.

ADITEG s.r.o.

 

Lukáš Dyml
jednatel společnosti

Our website is protected by DMC Firewall!