Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Novinky

On-line podpora

Vážení zákazníci, pro zkvalitnění našich služeb  jsme pro Vás spustili on-line podporu na našich stránkách www.ppc-seo.cz.

Číst dál...

RIWAL online shop

E-shopu pro výrobce luxusních pouder na mobil, pozder na zbraně, pásků, bot s kolečky v patě, atd.. Implementována detekce IP adresy dle připojeného uživatele, úprava zobrazení stránek dle jednotlivých zemí, platba kartou VISA, MASTERCARD, MAESTRO, platba přes Ebanku, dopravné dle země, atd.

Číst dál...

Jesy s.r.o.

Tvorba prezenčních stránek firmy Jesy.

Provedený návrh a implementace grafického návrhu, SEO optimalizace a tvorba zpětných odkazů.

Číst dál...

KarStaK s.r.o.

Potřebujete nový krov nebo vazníkovou střechu?

Pro inspiraci si můžete prohlédnout firemní stránky firmy KarStaK, která vyrábí a montuje vazníkové střechy, krovy a střešní konstrukce.

Číst dál...

Kopeko s.r.o.

Prohlédněte si nově spuštěný katalog zaměřený na zdravé spaní. V sortimentu nabízejí matrace, rošty, polšrtářky a potahy.

Číst dál...

Anticum s.r.o.

Spuštění internetového katalogu s historickým nábytkem. Implementace grafického návrhu, SEO optimalizace a tvorba zpětných odkazů..

Číst dál...

Akce srpen 2010!

Vážení zákazníci v 8 měsíci jsme pro Vás připravili akci na námi poskytované služby. Z celkové ceny sleva 5-10% dle výše zakázky! V případě zájmu o zaslání nabídky nás kontaktujte.

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

DAIMEX s.r.o.

Rádi bychom vyjádřili naprostou spokojenost s tvorbou internetových stránek pro prezentaci našeho zboží. Se stránkami se dobře pracuje, jsou přehledné, odezva našich zákazníků je více než kladná. V průběhu vytváření stránek vládla stoprocentní komunikativnost, okamžitá reakce na naše požadavky a připomínky. Společnost For first oceňujeme za profesionalitu a doporučujeme její služby dalším zákazníkům. Přejeme hodně úspěchů a plno práce ...

DAIMEX s.r.o.

 

 Ota Andörfer

jednatel společnosti DAIMEX s.r.o.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!