SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Internetové stránky pro bytové družstva

Jistě už víte, že podle § 636 ZOK mají povinnost bytová družstva mít webové stránky, na kterých musí sdílet informace jako například schůze, program schůze a další. proto jsme se rozhodli nabídnout kvalitní a levnou službu pro všechny bytová družstva! Již máme předem připravený systém, pro správnou funkčnost a splnění všech podmínek. Budete mít svou vlastní internetovou adresu a jednoduchý redakční systém pro Vaší editaci. Vzhledem k tomu, že bytová družstva nejsou výdělečné subjekty, tak tuto službu nabízíme pouze za 999,-Kč na rok!
S našimi webovými stránkami pro družstva získáte tyto výhody:

  • Vlastní doménu druhého řádu (například bytove-druzstvo64.web-druzstva.cz)
  • Výroba weboých stránek a úpravená grafika podle Vašich požadavků
  • Jednoduchý redakční systém pro Vaší editaci
  • Moduly stránek: fotogalerie, diskuzní fórum, FAQ, nástěnka, novinky, články, kontakty a další
  • Cena i s hostingem
  • Podpora správy webových stránek

 A za kolik mohu mít internetové stránky pro bytové družstvo?

Celková cena: 999,-Kč s DPH na 1 rok

Naše internetové stránky pro bytové družstvo splňují veškeré požadavky, které jsou od 1.1.2014 povinné a vše je připraveno na spuštění a bezproblémové fungování!
Neváhejte a kontaktujte nás s kompletní tvorbou stránek pro bytová družstva.

 Internetové stránky pro bytové družstvo

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

ADITEG s.r.o.

Děkujeme za vypracování internetových stránek a vypracování vyhledávání na portálech Seznam a Googl jsme velmi spokojeni. Klíčová slova – Gumové desky, silentbloky, rohože, profily, těsnění, kroužky atd. se objeví na prvních pozicích neboli na první nebo druhé stránce. Věříme, že veškeré dále uvedené slova budou seřazeny také v předních pozicích na první stránce v Googlu a Seznamu.

ADITEG s.r.o.

 

Lukáš Dyml
jednatel společnosti

DMC Firewall is a Joomla Security extension!