Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Internetová reklama PPC

PPC (Pay Per Click - platba za proklik) prezentace je efektní způsob reklamy na internetovém trhu, s okamžitým účinkem na nejpoužívanějších vyhledávačích, jako jsou www.google.cz (adwords) nebo www.seznam.cz (s-klik) a na dalších vyhledávačích jak na českém i zahraničním trhu.

Výhody PPC reklamy jsou, že neinvestujete za umístění jako je běžné u mnoha katalogů firem, ale až za odvedenou práci v podobě přivedeného potencionálního zákazníka, vyprofilovaného dle Vašich požadavků!

Ale začněme od začátku: PPC systém k nám přišel z USA, kde PPC již používá většina vyhledávačů a portálů, poněvadž je to jeden z nejúčinějších způsobů prezentace. PPC je zkratka slov Pay Per Click , v překladu platba za klik , u nás začal v podobě AdWords na google.cz, poté u nás vznikly například eTarget , bbKontext a další. V roce 2006 tento způsob prezentace začal používat i seznam.cz , kde ho většina lidí zná pod jménem S-Klik .

U PPC prezentací nezáleží jen na ceně za proklik (zkratka - CPC) kolik nabídnete jak se domnívá mnoho uživatelů tohoto systému, ale také na správě kampaně. Například aktualizace a CTR což je poměr zobrazení k proklikům měřitelná v procentech. Proto jsme se rozhodli Vám pomoct s touto prezentací na internetu, kdy se my staráme, aby kampaň byla co nejúspěšnější a pro Vás i co největším přínosem.

Služby internetové reklamy PPC u nás:

  • Provedeme počáteční analýzu Vašeho webu
  • Vytvoříme klíčová slova a reklamní texty, které můžete kdykoliv změnit
  • Spuštění a správa kampaně
  • Zasílání průběžných výsledků

Toto vše a další výhody Vám zajistíme v produktu PPC profi.

Internetová reklama PPC

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

DAIMEX s.r.o.

Rádi bychom vyjádřili naprostou spokojenost s tvorbou internetových stránek pro prezentaci našeho zboží. Se stránkami se dobře pracuje, jsou přehledné, odezva našich zákazníků je více než kladná. V průběhu vytváření stránek vládla stoprocentní komunikativnost, okamžitá reakce na naše požadavky a připomínky. Společnost For first oceňujeme za profesionalitu a doporučujeme její služby dalším zákazníkům. Přejeme hodně úspěchů a plno práce ...

DAIMEX s.r.o.

 

 Ota Andörfer

jednatel společnosti DAIMEX s.r.o.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd