Design webových stránek

Design webových stránek

Zhotovíme grafické návrhy na míru a vždy přesně podle Vašeho zadání, s našimi zkušenostmi a doporučením. Grafickou podobu posíláme ve formě obrázku, abyste si mohli vše prohlédnout a promyslet před implementací na testovací server, kde se doladí zbytek detailů!

Redakční systém

Redakční systém

Vždy poskytujeme jednoduchý a kvalitní redakční systém, který zvládne používat prakticky každý. Ale nemusíte se bát naše pomoc je vždy k dispozici!

SEO Optimalizace

SEO Optimalizace

Naše webové stránky neslouží pouze jako vizitka, ale jako profesionální marketingový nástroj. Proto děláme vše pro získání co nejlepších pozic, návštěvnosti, ale hlavně efektivity webových stránek!

Internetový marketing

Internetový marketing

Abychom klientům ulehčili co nejvíce práce a starostí, poskytujeme veškeré služby v oblasti webových stránek a internetového marketingu pod jednou střechou. Běžně a profesionálně se staráme o propagaci na vyhledávačích, PPC reklamu, e-mailing, bannerovou prezentaci a prezentaci na sociálních sítích. Nechte práci profesionálům a vy se můžete bezstarostí věnovat Vaší práci!

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks Ltd.

Dlouhodobá SEO Optimalizace

Velice účiný způsob prosazení na intenetovém trhu je jak jsme se již zmiňovali SEO Optimalizace. Rozdíl mezi jednorázovou a dlouhodobou SEO optimalizací je, že u jednorázové analýzy Vám poskytneme veškerá SEO doporučení. U dlouhodobého modelu ty změny i provedeme, upravíme stránky i texty, provádíme důkladný linkbuilding (tvorbu webových stránek), vydávání PR článků. Také implementujeme monitorovací zařízení díky, kterému jsme schopni sledovat pohyb návštěvníků Vašich stránek , průběžnou návštěvnost, dobu jakou návštěvníci tráví na Vašem webu, na jaká klíčová slova Vás našli, odkud přišli a monoho dalších informací, která nám pomohou vylepšovat Vaše webové stránky a pozice ve vyhledávačích!

V dlouhodobé SEO Optimalizaci nabízíme:

  • Podrobná analýza webových stránek
  • Úprava, nebo jen doporučení z hlediska SEO optimalizace
  • Analýza klíčových slov ve vašem oboru
  • Implementování analytického nástroje na Váš web
  • Průběžné úpravy stránek
  • Linbuilding, tvorba zpětných odkazů, vydávání PR článků
  • Průběžné zasílání statistik a důlažitých informací ohledně Vašich stránek

Dlouhodobá SEO Optimaliazce od společnosti ForFirst's

 

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Rychlý kontakt

For First's

Hasičská 545/44

Ostrava - Hrabůvka

700 30

(+420) 728 509 697

Napsali o nás

ADITEG s.r.o.

Děkujeme za vypracování internetových stránek a vypracování vyhledávání na portálech Seznam a Googl jsme velmi spokojeni. Klíčová slova – Gumové desky, silentbloky, rohože, profily, těsnění, kroužky atd. se objeví na prvních pozicích neboli na první nebo druhé stránce. Věříme, že veškeré dále uvedené slova budou seřazeny také v předních pozicích na první stránce v Googlu a Seznamu.

ADITEG s.r.o.

 

Lukáš Dyml
jednatel společnosti

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd